Komunikaty

Ile zdrożały mieszkania w pandemii

Do jakiego poziomu doszły ceny nowych mieszkań w największych miastach w Polsce? O ile wzrosły od początku pandemii? Czy nadal będą szły w górę? W których lokalizacjach najbardziej? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Nowy mural w Łodzi zachęci do tworzenia sąsiedzkich relacji

Na pograniczu łódzkiego Śródmieścia i Widzewa powstaje mural promujący budowanie dobrosąsiedzkiego klimatu. Praca o wielkości 550 m kw. zdobić będzie ścianę kamienicy przy Targowej 55, usytuowanej naprzeciwko Diasfery Łódzkiej, inwestycji firmy Duda Development

Tarczyński rośnie w marketingu sportowym. Marka została sponsorem triathlonisty - Marcela Kozaczkiewicza!

Marcel Kozaczkiewicz, Wicemistrz Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Triathlonie, dołączył do grona sportowych ambasadorów marki Tarczyński. To już kolejna tego typu współpraca rodzimej firmy, która jako jedna z nielicznych komercyjnych podmiotów tak mocno rozwija swój marketing sportowy, wspierając nie tylko profesjonalnych sportowców, ale i młode ambitne talenty.

Wyjeżdżasz na wakacje samochodem do Europy? Eksperci z Yanosika podpowiadają, co musisz zabrać w trasę

Wyjazd na wakacje do krajów europejskich wiąże się nie tylko z dłuższą podróżą własnym samochodem, ale również z obowiązkiem posiadania odpowiednich dokumentów i akcesoriów. Czy wiesz, co musisz zabrać ze sobą, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji? Eksperci z Yanosika sprawdzili, czego nie możesz zapomnieć wybierając się w trasę po Europie.

Zrównoważony rozwój w każdym domu z Colgate-Palmolive

Od stworzenia pierwszej w swoim rodzaju tubki na pastę do zębów nadającej się całkowicie do recyklingu, po inicjatywy w zakresie idei zero waste, czyli ograniczania odpadów oraz oszczędzania wody, firma Colgate-Palmolive konsekwentnie podąża wyznaczoną przez siebie drogą zrównoważonego rozwoju. Nadrzędnym celem firmy jest wprowadzenie bardziej przyjaznych środowisku produktów oraz wzmacniania proekologicznych nawyków w milionach domów w Polsce i na świecie.

Kraków: Nowe Czyżyny wspierają młodych kajakarzy

Sekcja kajakowa Yacht Clubu Kraków zyskała partnera w jednym z centrów handlowych zlokalizowanych w Nowej Hucie. Nowe Czyżyny zostały oficjalnym sponsorem klubu, wspierając tym samym rozwój młodych kajakarek i kajakarzy.

Wiemy, do jakich miejsc wrócą najchętniej mieszkańcy Warszawy po zniesieniu obostrzeń

Warszawiacy chcą powrotu na Stare Miasto, na Bulwary Wiślane oraz na Nowy Świat. Brakuje im swobodnego korzystania z pubów i restauracji, spotkań z przyjaciółmi bez ograniczeń. Chętnie wróciliby także do osobistych wizyt lekarskich. W badaniu przeprowadzonym na zlecenie Jakdojade sprawdzono, do czego chcą wrócić mieszkańcy największych miast Polski i jak pandemia zmieniła ich dotychczasowe nawyki.

Jak deweloperzy oceniają bon mieszkaniowy

Czy bon mieszkaniowy, który ma pomóc kupującym mieszkania w pokryciu wkładu własnego do kredytu w formie dopłat lub gwarancji jest dobrym pomysłem w ocenie deweloperów? Czy nowa inicjatywa rządu okaże się wsparciem dla nabywców? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl

SERCE DLA ZWIERZĄT 2021 - Plebiscyt portalu Psy.pl

Dobro zwierząt zawsze na pierwszym miejscu - to dewiza życiowa nominowanych w prestiżowym plebiscycie Serce dla Zwierząt organizowanym po raz 18. przez portal Psy.pl . Już 28 czerwca będzie wiadomo, kto w tym roku zostanie laureatem tegorocznego plebiscytu.