48 Media

48media logoJesteśmy agencją, która z sukcesem rozwija się ponad 10 lat. Głównie zajmujemy się szeroko pojętą reklamą firm w Internecie oraz przeprowadzaniem audytów pod kątem SEO. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla firm, w której będą mogli rozpocząć przygodę z marketingiem internetowym. Obsługujemy zleceniodawców z różnymi pomysłami, o różnym stopniu wiedzy na temat reklamy oraz zasad SEO. To właśnie z nami osoby wchodzące z biznesem do świata Internetu mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie, gdyż wykorzystując naszą wiedzę oraz narzędzia możemy pomóc w odpowiednim przygotowaniu firmy, strony www oraz kont w portalach społecznościowych do ekspansji dotąd nieznanych rynków.

Dostarczamy najskuteczniejsze rozwiązania z zakresu marketingu internetowego, chodzi o: pozycjonowanie stron www, reklamy Adwords, budowę zaplecza pozycjonerskiego, audyty SEO, link building oraz reklamę w social media.

Naszym atutem jest fakt, że działamy kompleksowo. Oferujemy hosting oraz ciągły monitoring usług, przez to klient otrzymuje całościową opiekę naszej firmy a także profesjonalną współpracę w czasie trwania umowy z nami. Wystarczy, że klient przyjdzie do nas z pomysłem lub problemem, a my po analizie dopieramy najkorzystniejsze rozwiązania, szyte na miarę potrzeb.
Dołącz do grona zadowolonych klientów!

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj